Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LOKACIJA ZA GRADBA KARPOS 8545M2

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 07 Dhj 12:43 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR G ZID MIN ZA FINANSII 153M2 0 ЕУР
CENTAR G ZID ANEX 132M2 1 100 ЕУР
CENTAR 80M2 75 000 EVRA 940 ЕУР
CENTAR G ZID BLOK BEKO 57M2 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se kompenzira-prodava lokacija za gradba so parcela od 6329m2 p+5+pk i bruto 8545m2 sifra 6565 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
PONUDA NA STANOVI AERODROM UNIVERZUM 900 ЕУР
AERODROM NOVOGRADBA 100M2 950 ЕУР
PARTIZANSKA VO ZGRADATA NA BAZARO NOVI STANOVI 1 100 ЕУР
CENTAR DO CRVEN KRST 107M2 1 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione