Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Moderno ureden stan vo Centar

92 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Property One 26 Shk 12:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Property One
NOVI STANOVI VO KOZLE 0 МКД
Novi stanovi vo Kapistec 1 280 ЕУР
KOMFOREN STAN NA ODLICNA LOKACIJA 450 ЕУР
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот располага со 3 спални соби и пространа, модерно уредена дневна. Се наоѓа во близина на основното училиште Песталоци.
Станот се продава наместен со цена од 96 000 евра и празен 92 000 евра
Property One
Агенција за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
078259681
Property One
078306083
Property One
SE IZDAVA STAN NA MIRNA LOKACIJA 0 МКД
KUKA VO CRNICE 0 МКД
DELOVEN PROSTOR NA GLAVNA ULICA 12 ЕУР
DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 400М2 0 МКД
Në fillim