Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NEPOVTORLIVA PONUDA VO STROG CENTAR NA GRADOT

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: kapitol inzenering 24 Gush 10:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Објектот е сместен во слепа улица на мирна локација во строг центар на градот каде што влезот во улицата е со ограничен пристап (рампа).

Квадратури на станови:

- 137м2 (Поткровје)

Објектот се наоѓа на:

- на 10м од средно училиште
- на 100м од градинка
- на 100м од основно училиште
- на 1км до факултетите (УКИМ)
- на 100м од Градска болница
- на 500м од ГТЦ и Градскиот плоштад


📞 076 234 503
076 206 613

💻 kapitolinzenering@gmail.com

www.kapitolinzenering.mk

🕗 09:00-16:00
kapitol inzenering
Станови на најдобро место во градот
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ленинова 7 Tregoje në hartë
076 234503
kapitol inzenering
076 234 503, 076 206 613
Leaflet
Ekskluziven stan vo Karpos 0 EUR
BARAME NADZOR ZA IZGRADBA NA STANBENI OBJEKTI 0 MKD
Unikatna zgrada vo strog Centar na gradot 0 MKD
SE BARA NADZOR ZA OBJEKT 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione