Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV DVOSOBEN 44M2 STAN VO CENTAR KAJ UJP

1 250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 26 Mar 12:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
NOV DVOSOBEN 41M2 STAN VO KISELA VODA 950 ЕУР
TROSOBEN 53M2 VO CENTAR 49 000 ЕУР
OPREMEN 3-SOBEN STAN 71M2 VO CITY GARDEN 1 280 ЕУР
Trosoben 55m2 stan vo Karpos 2 56 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA NOV DVOSOBEN STAN VO CENTAR KAJ UJP.
STANOT E NA 4TI KAT OD 8 SO LIFT.
IMA CENTRALNO PARNO GREENJE.
RASPOLAGA SO DNEVNA KUJNA TRPEZARIJA,POSEBNA SPALNA SOBA,BANJA I TERASA
SIFRA 2566
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339068
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Se izdava namesten 67m2 trosoben stan vo Karpos 1 300 ЕУР
Se izdava prazen stan 51m2 vo Taftalidze 1 200 ЕУР
TROSOBEN STAN KAJ MIDA 72 000 ЕУР
ODLICEN DVOSOBEN STAN 52m2 VO KARPOS 4 46 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione