Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV EKONOMICEN STAN VO DEBAR MAALO

350 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Partner 22 Gush 16:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
City Partner
NOV PREKRASEN STAN VO CENTAR BUNJAKOVEC 270 ЕУР
KOMPLETNO NOVO OPREMEN STAN VO KAPISTEC 400 ЕУР
NOV LUXUZEN STAN VO AERODROM TOBAKO 2 400 ЕУР
 ATRAKTIVEN STAN KAJ UNIVERZALNA 86 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Сити Партнер Агенција издава комплетно ново опремен стан во Дебар Маало, на одлична мирна локација.
Располага со
- 2 спални соби
- дневен престој со трпезарија
- кујна
- купатило
- балкон
- сопствен паркинг простор
Цена: 350 evra
078/726-229
City Partner
Издавање и продажба на секаков вид на недвижности: - станови - куќи - деловни простори - плацеви
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Илинденска 43/2 Tregoje në hartë
078726229
City Partner
078726229
City Partner
NOV LUXUZEN STAN VO CENTAR 600 ЕУР
LUXUZEN STAN VO CENTAR NA VODNJANSKA 800 ЕУР
EXKLUZIVEN NOV STAN KAJ KATOLICKA 105m2 1 200 ЕУР
KUKJA NA VODNO ZA DELOVNA NAMENA 1 500 ЕУР
Në fillim