Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV NVSELEN OD 68m2 TROSOBEN STAN KAJ SJO CENTAR

1 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: TEA HOME- Agencija za nedviznosti 17 Jan 10:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
DVOSOBEN STAN 45M2 VO KISELA VODA 34 500 EUR
NAMESTEN DVOSOBEN STAN 65m2 VO CENTAR UNIVERZALNA 76 000 EUR
NOV TROSOBEN STAN 58m2 DEBAR MAALO 1 150 EUR
NOV 37m2 STAN VO KOZLE SO POSEBNA SPALNA 1 070 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
СЕ ПРОДАВА НОВ НЕВСЕЛЕН ТРОСОБЕН СТАН 68М2.
СТАНОТ РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА КУЈНА ТРПЕЗАРИЈА,ДВЕ СПАЛНИ СОБИ,БАЊА И ТЕРАСА.
ПОЗИЦИОНИРАН НА 3ТИ КАТ ОД 5 СО ЛИФТ.
ИМА СОПСТВЕНО ПАРНО ГРЕЕЊЕ.
ШИФРА 1918
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
Контакт 076277779 071315278
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Булевар"8ми СЕПТЕМВРИ" Бр.3 лам.1-21 Скопје Tregoje në hartë
071315278 076277779
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
071339067
Leaflet
TEA HOME- Agencija za nedviznosti
RENOVIRAN 3 SOBEN 65M2 STAN NA MLECEN TAFTALIDZE 71 500 EUR
SE IZDAVA DVOSOBEN 44M2 STAN KAJ MASINSKI 250 EUR
NOV DVOSOBEN 55M2 STAN VO TAFTALIDZE 2 1 150 EUR
ODLICEN TROSOBEN STAN 66m2 VO KARPOS 2 KAJ DRAMSKI 68 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione