Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nov stan 72m2 2spalni posle Amer col

67 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Sonce Nedviznosti 31 Tet 14:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava stan vo K.Voda 0 ЕУР
Sе izdava ubav stan 3spalni Leptokarija 500 ЕУР
Plac Trubarevo pozadi Lukoil 280 000 ЕУР
Plac vo Vizbegovo 229 680 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava nov stan 72m2,vednas vseliv, posle American college, kaj boi i lakovi,vo Aerodrom, na 2 kat, gleda na Skopska crna gora, so terasa i sekogas sloboden parking pred zgrada.Se sostoi od kujna, trpezarija i dnevna,so terasa,a vo zaseben del se kupatiloto i 2 spalni. Ima avtobuska postojka vo blizina.
Tel za kontakt: 077/991-712; 070/787-127
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Novi stanovi po Sampionce kaj gradink 1 050 ЕУР
Se iznajmuva stan vo Aerodrom 1spalna do fontanite 200 ЕУР
Se izdava stan vo Centar vo blizina na Univerzalna 250 ЕУР
Nov stan 54m2, do City Mall Karpos 3 67 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione