Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Nov stan od 67m2 vo Madzir Maalo so 2 spalni

75 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности КОДЕКС 21 Nën 18:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Агенција за недвижности КОДЕКС
Renoviran namesten stan 40m2 vo Karposh 3 43 000 ЕУР
Stan vo N.Lisice od 60m2 54 000 ЕУР
Nov stan na Vodno so 1 spalna kom namesten 50 000 ЕУР
Kompletno renoviran stan od 45m2 vo Gjorce Petrov 32 000 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
ш.33654
Се продава нов стан 67м2 со 2 спални, на 1 кат со лифт, тераса и гаража во цената.
цена:75.000 евра

Агенција за недвижности Кодекс
078/427-007
Агенција за недвижности КОДЕКС
Со нашиот КОДЕКС на деловност до Вашиот дом и удобност
Visit our store page
Багдатска бр 18/1/3 Show on the map
02 3246 245, 078 427 007
https://www.kodeks.com.mk
Агенција за недвижности КОДЕКС
  Online
02 3246 245, 078 427 007
Leaflet
Në fillim