Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

NOV STAN VO CENTAR DEBAR MAALO

1 200 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: IMPULS AGENCIJA 20 Qer 15:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
NOV TROSOBEN STAN VO CENTAR,DEBAR MAALO 1 300 EUR
KUKA VO BARDOVCI 145 000 EUR
DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC 162 500 EUR
Se izdava trosoben stan 90m2 Centar 1 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
IMPULS AGENCIJA prodava 71m2 stan vo gradba(gotov 9.2018g) vo Debar Maalo,pozadi Boemska Ulica.
Stanot e na 2/5 so lift,so dneven prostor kon kujna,dve spalni sobi,1 kupatilo,wc gostinsko,terasa.
Cena 1200e
Kontakt Jovanka 077 740 024
Shifra 2998
IMPULS AGENCIJA
Најдобра услуга за недвижности
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dimitrie Cupovski 10/12 Tregoje në hartë
+389 75 424 130
https://www.impuls.com.mk
IMPULS AGENCIJA
  Online
077740024
Leaflet
IMPULS AGENCIJA
TROSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 050 EUR
REPREZENTATIVEN DELOVEN PROSTOR VO DEBAR MAALO 2 000 EUR
STAN VO CENTAR GRADSKI ZID 200 EUR
57m2 VO AERODROМ NOVA ZELEZNICKA STANIC 56 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione