Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN VO DEBAR MAALO SO SPALNA 30 M2

35 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 17 Korr 14:29 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
КАЗА МИА - М
SREKNA I USPESNA NOVA 2016 VI POSAKUVA CASA MIA 0 EUR
DELOVEN PROSTOR 27m2 BLIZU HISTOLAB DRZAVNA 35 500 EUR
NOV DVOSOBEN STAN AERODROM 46m2 45 080 EUR
SE IZDAVA CETIRISOBEN STAN DO SOBOREN HRAM CENTAR 350 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA NOV STAN VO DEBAR MAALO(APCE) VO POVRSINA OD 30 M2, 4 KAT,ZGRADA SO LIFT.
STANOT E SO POSEBNA SPALNA SOBA !!!
NOVOGRADBA, VSELIVA.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
078434502
Leaflet
КАЗА МИА - М
BARAKA NA AGOL VO TAFTALIDZE  BLIZU GIMN NOVA 149 999 EUR
SE IZDAVA STAN STROG CENTAR NA PLOSTAD! 300 EUR
APARTMENT IN ELITE KOMPLEX FOR SALE 210 000 EUR
STARA KUKA VO KOZLE NA PLAC OD 414m2 158 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione