Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVI STANOVI OD 51m2 71 m2 DEBAR MALO

Shitet nga: STANOVI 20 Gush 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVAAT STANOVI OD 51-m2 71-m2 SKOPJE DEBAR MALO' CENA PO DOGOVOR ZA PO VEKE INFO TEL 075-309-418
Leaflet
Në fillim