Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novogradba stan od 66m2 vo Centar

1 250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 07 Nën 11:46 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
EKSKLUZIVNO KUKA VO KOZLE NA AGOL 0 ЕУР
EKSKLUZIVNA LOKACIJA ZA GRADBA NA AGOL 0 ЕУР
UBAV I SVETOL STAN OHRID CENTAR 88m2 90 000 ЕУР
NAJUBAVIOT PLAC OD 770m2 VO GORNO NEREZI 80 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava nov stan vo Centar. Mala zgrada. Vo zavrsna faza. Stanot ke bide vseliv do kraj 2019ta. Kat 1vi. Stan 63m2 plus 3 m2 terasa. Vkupno 66m2.2 spalni, banja i toalet. Cenata na stanot e fiksna i nema dopolnitelni trosoci osven notarska zaverka.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Stan 58m2 vo Taftalidze 1  54 000 ЕУР
Slovenija gradezna parcela 100.000m2 250 000 ЕУР
EKSKLUZIVEN APARTMAN 48m2 KOMPLEKS ZLOKUKANI 1 000 ЕУР
Se izdava stan vo srceto na Debar Maalo 64m2 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione