Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Odlicen 2 soben stan 57m2 Centar Ramstor

60 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auris nedviznosti Skopje 12 Dhj 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se prodava stan 57m2 ,2 soben gradba 2006,pozadi Ramstor na 50 ta Divizija,so preubav raspored,2 kat,parno,lift,orientacija istok,cist imoten list
Auris nedviznosti Skopje
077670647 078596446
Leaflet
Në fillim