Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

POVOLNO STAN VO CENTAR

51 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 02 Mar 17:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan vo Aerodrom 69 500 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO K.VODA OD 87M2 260 EUR
Stan od 77m2 vo Kapistec 79 000 EUR
Prekrase stan 93m2 vo Kisela Voda 66 300 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan od 63m2, 2-soben, odrzuvan na dobra lokacija.
Evidenten broj 21824
Lice za kontakt Margarita 077/700-236
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 078 339 362
Leaflet
Në fillim