Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se izdava 3soben stan za deloven 60m2 strog Centar

300 EUR

Shitet nga: Auris nedviznosti 22 Qer 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Izdavame odlicen,renoviran prazen (iako na slikite ima namestaj,se izdava prazen),60m2,3 soben stan vo strog Centar kaj Zeleno Pazarce,na 2-ri kat bez lift.So kujna I terasa.
Cena:300€ so moznost za dogovor.

Auris nedviznosti
078596446 077670647
Leaflet
Në fillim