Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SE IZDAVA DVOSOBEN STAN VO KAPISTEC

250 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ПЕРФЕКТ 12 Sht 15:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Шифра:P-31616
Се издава двособен стан во Капиштец кај Зебра,00м2,на 3 кат со централно греење.Станот располага со дневна соба со кујна и трпезарија, 1 спална соба.Станот е комплетно опремен.
Цена:250евра + месечни трошоци
Погледнете на целосната понуда на нашата веб страна www.perfectestate.mk
Контакт: 078/262-254 078/262-253
е-mail.perfect.nedviznosti@gmail.com
ПЕРФЕКТ
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR 250 EUR
SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAR 600 EUR
SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR 200 EUR
SE IZDAVA PRAZEN TROSOBEN STAN VO DEBAR MAALO 250 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione