Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Se prodava nov stan 45m2,priz. so terasa,t.e dvor

1 150 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Sonce Nedviznosti 11 Gush 01:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava prazen stan vo Kapistec 3 kancelarii 300 ЕУР
Se izdava ubav stan 90m2 2 spalni nasproti GTC 450 ЕУР
Idealen deloven za stranski i kompjuterski firmi 500 ЕУР
Se izdava kat od kuka vo Crnice 250 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava nov vseliv stan 45m2, na prizemje so terasa t.e dvorce vkluceno vo cena, vo Kapistec do novata gradinka, do Zebra trgovskiot i vo blizina na klinicki centar, na Ramstor mall.Ima kujna, trpezarija,dnevna, terasa, spalna i kupatilo. Vednas vselivo.Parno greenje so Beg, imoten list do kraj na letoto.
{na slikite e natrupan,bidejki e koristen kako magacin za rabotnicite}.
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Sonce Nedviznosti
  Online
077991712 070787127 070739868
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava baraka vo Zelezara 200 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Taftalidze 480 ЕУР
Se izdava prekrasen stan vo Centar 300 ЕУР
Se izdava garsonjera 22m2 karsi Klinicki centar 160 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione