Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se Prodava Stan Vo Novo Lisice

55 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности ДОМ АРТ 31 Korr 17:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078268714
Se prodava stan vo Novo Lisice Reonski Centar
Delumno Ureden So Kujna i Vgradeni Plakari
Kat 2 Balkon Orientacija Sever Centralno Parno
Zasebna Spalna Gradba na (PUIG) 2014 god.
Kon.tel 078 268 714
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
Агенција за недвижности располага со голема понуда на недвижности: -Куќи,Вили -Станови -Апартмани -Деловни објекти -Ресторани -Хотели -Магацини -Градежни плацеви Контакт инфо:078268714 Погледнете ги сите огласи на Дом Арт на Пазар3.мк или посетете ги ФБ страниците на Дом Арт: -> www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084 -> https://www.facebook.com/dom.art.39
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Skopje Tregoje në hartë
078268714
https://www.facebook.com/DOM-ART-106042458266084/?ref=page_internal
Агенција за недвижности ДОМ АРТ
078268714
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione