Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novi stanovi vo Skopje

0 EUR

Shitet nga: kosta 05 Maj 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Zgradata se gradi,gotova za cetiri meseci,mala e so dva stana na sprat.sekoj stan e so blindor vrata,pvc stolarija,prvoklasni plocki,parked i dr.Ima lift i e na ubavo mesto polozba.se napga pozadi ambulanta mlim balkan karsi AMS.sekoj stan ima sopstven parking plac.Javete se ke se dogovorime.Cenata e so se DDV.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione