Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PENTHOUSE Debar Malo 64 m2

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 03 Nën 11:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
KUKA CENTAR SV JOVAN 0 ЕУР
SE IZDAVA NOV LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE 600 ЕУР
STAN KARPOS NAS  ALEKSANDRIJA 75m2 890 ЕУР
STANOVI VO KOZLE NOVOGRADBA 1 050 ЕУР
Za prodazba potkrovje 64 m2 so 2 spalni - 4-ti kat vo blizina na Vladata. Parking i pdrum. .Cena po dogovor.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
NOV STAN OD 63m2 KOMPLEKS MI DA 1 160 ЕУР
Odlicno kancelarii Centar 85m2 700 ЕУР
PRODAZBA NA STANOVI VO TAFTALIDZE 1 1 150 ЕУР
Se izdava Restoran vo Lagadin 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione