Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PREKRASEN STAN 163m2 VO CENTAR

154 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 11 Pri 14:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
СЕ ПРОДАВА ПРЕКРАСЕН СТАН ВО ЦЕНТАР, КАЈ УНИВЕРЗАЛНА САЛА.

ПОВРШИНА 163 М2
3 СПАЛНИ, 2 ДЕТСКИ СОБИ И ГОЛЕМА ДНЕВНА СОБА
2 КУПАТИЛА И 1 ГОСТИНСКО WC
2 ТЕРАСИ И ОСТАВА
КАТ 2/4 СО ЛИФТ
ОРИЕНТАЦИЈА ЈУГОИСТОК
ГОДИНА НА ГРАДБА 2000

ЦЕНА 154 000 ЕУР

ШИФРА А19
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Tregoje në hartë
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Në fillim