Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 48m2 vo Centar

0 EUR

Shitet nga: Meri 09 Mar 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава стан во Центар до Билна аптека, градба 2006, 48м2 празен 65.000 евра или наместен 75.000 евра. Подземна гаража 7.000 евра.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione