Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan so tri spalni na Vodno so pogled na Skopje

148 000 EUR

Shitet nga: Aneta 31 Mar 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава или издава (комплетно наместен или празен) стан на Водно под Панорама, 126м2. со три спални, две тераси со поглед на Скопје, просторија со вграден гардеробер, две тоалет/бањи (туш/џакузи), сопствено греење на струја и гаража за две коли. Слободен од 1 јули.
цена за издавање 650евра (наместен)
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione