Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Centar kaj soboren hram

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Dom Lux 24 Dhj 11:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Prodavame 54m2+4m2 terasi, kaj soboren hram ( odlicna lokacija), na 4 kat of 6 kata, nema lift, parno, jugoistocna orientacija.
Cena 57500 evra, dogovor.
Dom Lux
Real Estate Agency - *Dom Lux* from Skopje- started with real estate business activity in May 2000. Therefore, the Company has long-time experience, established position on the market and presently specializes in renting apartments and houses in Skopje to employees of embassies and international corporations that it has had long-term relations with.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Partizanski odredi 15/2-6 Tregoje në hartë
070-282-525,070-378-932,, 02/3224-486
http://www.mydomlux.com/
Leaflet
Dom Lux
Nov stan od 85m2 na Vodno vo kompleks Soravija 125 000 EUR
Se iznajmuvaat atraktivni 5 kancelarii do Plostad 0 MKD
Izdavame nam 3 soben stan vo Leptokarija 250 EUR
Luksuzen stan od 73m2 vo Centar 450 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione