Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STANOVI VO GRADBA VO CENTAR POZADI UNIVERZALNA

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 09 Mar 12:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Se izdava Stan vo blizina na Zooloska 280 ЕУР
Se izdava 3 soben luksuzno namesten stan na Vodno 700 ЕУР
Trosoben stan od 58m2 vo Aerodrom 0 МКД
Nov trosoben stan vo Aerodrom 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ПРОДАВА СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО ЦЕНТАР ПОЗАДИ УНИВЕРЗАЛНА САЛА. Во непосредна близина на објектот се наоѓаат детска градинка, три основни и две средни училишта.Ѕидањето е со керамички блокови d=25 cm помеѓу становите, d=20 cm + 10 cm демит фасада на фасадите и d=12 cm кај бањите. Останатите преградни ѕидови се од гипс картон, односно KNAUF W112 (2x12,5 mm гипс картонски плочи+50 mm тервол+2x12,5 mm гипс картонски плочи).
Квадратури на располагање :
Двособн стан 47м2 на 4кат 1250 евра со данок и паркинг
четирисобни станови 80м2 и 84м2 1200 евра со данок и паркинг
ЗГРАДАТА ЌЕ БИДИ ГОТОВА ЈУНИ 2015 ГОДИНА
ев.број 273
КОНТАКТ 076/355-223
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
НЕДВИЖНОСТИ
Leaflet
KARPOS 2 KAJ DRAMSKI DVE SPALNI 0 МКД
PREKRASNA KUKA TEFERIK 0 ЕУР
3 Soben stan 75m2 vo Aerodrom 68 800 ЕУР
MNOGU UBAV STAN VO KISELA VODA 48 500 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione