Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN POZADI UNIVERZALNA

75 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 12 Pri 13:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA STAN VO CENTAR KAJ AUTOMAKEDONIJA 230 ЕУР
TROSOBEN STAN VO GRADSKI ZID KAJ DOM NA GRADEZNICI 94 000 ЕУР
PETOSOBEN STAN VO GORCE PETROV 72 150 ЕУР
NOV STAN VO DEBAR MAALO POVOLEN ZA DELOVEN PROSTOR 300 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан позади Универзална сала со површина од 67 м2 на 3-ти спрат со лифт во зграда од 2006 година.
Истиот располага со 2 спални соби, дневна соба со трпезарија и кујна, бања, остава која е наменета за гостински тоалет и тераса.

Цена: 75.000 еур

Шифра: ПС 8712
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
KOMFOREN STAN OD 94m2 VO KOZLE 90 000 ЕУР
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR OD 350M2 NA RUZVELTOVA 0 МКД
DVOSOBEN STAN OD 42m2 POZADI UNIVERZALNA 220 ЕУР
AGENCIJA KASTEL IMA POTREBA OD STANOVI ZA IZDAVANJ 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione