Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

TROSOBEN STAN VO CENTAR GRADSKI ZID

92 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 08 Mar 17:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
СЕ ПРОДАВА 3 СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР, ВО КУЛИТЕ ГРАДСКИ ЅИД СПРОТИ РАМСТОР.

ПОВРШИНА 87 М2
3 СОБЕН (СО МОЖНОСТ ЗА 4ТА)
ЛОЏИЈА И ШПАЈЗ
КУПАТИЛО И ГОСТИНСКО WC
11/12 КАТ СО 2 ЛИФТА
ОРИЕНТАЦИЈА ИСТОК
СО ГАРАЖА КОЈА Е ВКЛУЧЕНА ВО ЦЕНАТА
НЕ Е РЕНОВИРАН

*ТИФАНИ АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ИСТО ТАКА НУДИ И КОНСУЛТАЦИИ ЗА ВНАТРЕШНИОТ ДИЗАЈН , ПРОЕКТИРАЊЕ И РЕНОВИРАЊЕ НА ВАШИТЕ СТАНОВИ СО СТРУЧЕН ТИМ СО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ

ЦЕНА 92 000 ЕУР

ШИФРА М75
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Tregoje në hartë
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione