Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan na Vodno

101 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Studio A4 Nedviznosti 09 Dhj 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo mala zgrada na Vodno,so povrshina 98 m2.Stanot e so 3 spalni sobi,dnevna,kujna,trpezarija,gostinski toalet,kupatilo i balkon so pogled na Vodno,ureden dvor za skara,bez lift.
Studio A4 Nedviznosti
076-314-247
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione