Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN NAJSTROG CENTAR GRADSKI ZID 72m2

1 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 30 Korr 08:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
VODNO SORAVIA KOMPLEKS STAN 109m2 0 EUR
PARK FONTANA ODLICEN STAN 74m2 1 150 EUR
Stan od 72m2 vo Centar 2-ri kat 1 000 EUR
PESTANI ODLICNA KUKA 50m od ezero so pogled 160 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo NAJSTROG CENTAR - Gradski Zid. Stanot e kompletno renoviran. Se naoga na 2ri kat so lift. Orientacija istok. gradsko parno. 2 spalni sobi, banja, salon so trpezarija i dnevna.
Stanot odgovara i za deloven prostor.
Fotografii za seriozni klienti po mail ili viber.
Stanot e Vseliv so imoten list.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Odlicna lokacija Centar stan 94m2 101 800 EUR
EKSKLUZIVNO STAN OD 253m2 CENTAR 0 EUR
STAN CENTAR 74m2 1 150 EUR
DELOVEN PROSTOR AERODROM 370m2 1 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione