Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan nov 59m2 vo opstina Centar

Shitet nga: Stefan 03 Shk 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan vo opstina Centar
Leaflet
Në fillim