Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 108m2 VO CRNICE

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 29 Jan 17:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
EKSKLUZIVNA PONUDA!!!!!!
STAN 108M2 SO 3 SPALNI SOBI, DVE KUPATILA, DVE TERASI SO PREKRASEN PANORAMSKI POGLED ZAGARANTIRAN ZARADI MESTOPOLOZBATA, VO NOVA ZGRADA I ENERGETSKI EFIKASNA FASADA,ODALECEN 3 km OD CENTAROT
INFORMACII : ZORICA 078/339-365
Evidenten broj:24762
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
023111 544, 078 339 365
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Trosoben stan vo Karpos 3 76 360 EUR
Renoviran stan od 96m2 vo Debar Maalo 96 000 EUR
POVOLNO STAN VO AERODROM 26 000 EUR
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR 370 EUR
Në fillim