Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 162m2 na Vodno

1 050 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Home International 03 Sht 08:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Home International
Se iznajmuva kompletno opremen stan vo Centar 250 EUR
Stan vo nova zgrada vo Taftalidze 1 250 EUR
Se iznajmuva stan vo Kapistec 10 000 MKD
Stan vo Kisela Voda 85m2 kaj sampionce 0 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава луксузен стан од 162м2 во комплексот VivaVodno, станот е со три спални соби, три бањи и голема дневна соба. Исто така станот има и сопствен двор со површина од 50m2. Во цената се вклучени сите давачки.
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
070323154
Home International
070323154
Leaflet
Home International
Se izdava namesten stan kaj Univerzalna 220 EUR
Се продава стан во Мичурин 83 m2 72 500 EUR
Stan vo nova zgrada vo Taftalidze 1 250 EUR
Stan od 60м2 vo Kisela voda 55 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione