Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 32m2 vo Debar Maalo

41 500 EUR

Shitet nga: Петар 04 Shk 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Продавам еднособен стан во Скопје на ул.Орце Николов во Дебар Маало, кај Хемпро, површина 32 м2 и 9 м2 подрум
Петар
072/422590
Leaflet
Në fillim