Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 35m2 vo naselba Lerinska 2

900 EUR

Shitet nga: xxxxx 10 Shk 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
stanovi vo gradba,povolna cena,razni golemini,gotovi vo juni ovva godina
Leaflet
Në fillim