Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 46m2 vo Centar

55 000 EUR

Shitet nga: Zoran 28 Nën 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava stan kaj pazarce Bunjakovec do Tinex market kompeltno renoviran bez lift .na 4 kat 46 m2
+7 m2 podrum,Zgradata e stara gradba.Bez Agenciski provizzi molam
Zoran
Leaflet
Në fillim