Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 53m2 vo Centar

1 300 EUR

Shitet nga: Блаже Ѓорѓијевски 27 Nën 09:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот се наоѓа на надвозникот кон црквата св.Петка,Јужен Булевар-Скопје.
Блаже Ѓорѓијевски
070/ 700 114
Leaflet
Në fillim