Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 59m2 vo Bunjakovec

0 EUR

Shitet nga: Margarita 14 Jan 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Модерен стан за продажба во најатрактивниот дел од градот, со преубав поглед кон Водно. Во мирен дел од центарот на Скопје на само 10 минути пешки од Плоштадот и од Градскиот парк. Одличен за пар или самци (со преградување може да се адапира и за мало семејство). 59м2. Цена по договор!
Margarita
077925268
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione