Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 59m2 vo Centar

Shitet nga: Jovanka 27 Nën 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Prodavam stan vo Centar na 5 od 6 so livt orientacija jugozapad so zatvoren balkon so dve spalni.Poveke info na tel.
Leaflet
Në fillim