Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 62m2 vo Centar

71 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 26 Jan 17:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан од 62m2 наспроти машински факултет по цена од 1150 евра по метар квадратен.

Телефони за контакт: 078 443 510,
078 343 707,
078 403 704.
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Stan vo Taftalidze 1 050 EUR
Se izdava Magacinski prostor 3 EUR
Stan vo Taftalidje 48 000 EUR
Dukan vo Kapros 26 500 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione