Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 66m2 VO CENTAR PROLET DO VERO JUMBO

1 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 27 Shk 12:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava kompletno renoviran stan od 66m2 2,5 soben na 1 kat so centralno parno so istochna orientacija cena 65 000 evra fiksno shifra 3222 kon tel 070-546-378;0778-221-492
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR G ZIDJ J BROZ 90M2 0 EUR
STAN PLOSTAD UL MAKEDONIJA 62M2 0 EUR
SE IZDAVA STAN 55M2 VO ZGRADATA DO JAT 250 EUR
CENTAR G ZID  SOBOREN HRAM 91M2 1 050 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione