STAN OD 70M2 VO CENTAR

Shitet nga: Стојан 10 Pri 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Франклин Рузвелт 62/4
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Centar, Shkup
Станот се наоѓа во Дебар Маало. Се наоѓа во постара зграда, комплетно реновиран во сите фази и инсталации (водовод, електрика, столарија, керамика, санитарии, паркет). Организацијата на просторот е следна: дневен простор, кујна, трпезарија и дел за одморање - се заедно во еден отворен простор. Има спална соба, детска соба и една бања. Градско парно, подно греење, клима уред. Ориентација Југо-Запад, Северо-Исток. Се наоѓа на прв кат. За подетални информации - има контакт телефон.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim