Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 72m2 NA LENINOVA

66 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Bastion Real Estate 10 Dhj 18:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Bastion Real Estate
STAN NA MIRNA LOKACIJA  VO KARPOS 4 89 000 EUR
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO BUNJAKOVEC 400 EUR
NOV ODMA VSELIV STAN VO KARPOS-3 DVOSOBEN 56 100 EUR
EKSKLUZIVEN DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR 1 800 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan na Leninova 72m2 na 3 kat, polunamesten, 3 sobi, parno, terasa
cena:66000e
lice za kontakt: Aleksandra 078/411653
Bastion Real Estate
25 ГОДИНИ СО ВАС !!! ПРЕД ВАС ГО ИМАТЕ ВАШИОТ НАЈДОБАР И НАЈСИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ И ВАШ ИСКРЕН ПРИЈАТЕЛ!!! Агенцијата за недвижности БАСТИОН е основана во 1995 година, и е една од водечките агенции во Р.Македонија.Оттогаш па наваму зад нас се полни 19 години напорна и успешна работа.Професионалноста е наш најголем атрибут, а како резултат на тоа и нашиот висок рејтинг во бизнисот со недвижностите и финансискиот консалтинг. ВАШИТЕ ЖЕЛБИ СЕ НАША ОБВРСКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,Debarca 57/4 Tregoje në hartë
3111 202 070 24 25 64
https://www.facebook.com/RealBastion/
Bastion Real Estate
3124127
Leaflet
Bastion Real Estate
KUKA OD 150m2 VO SOPISTE 130 000 EUR
Se izdava kancelariski prostor od 150m2 Centar 900 EUR
PREKRASEN STAN 50M2 CENTAR ILINDENSKA 47 000 EUR
ODLICEN NOV STAN 73M2 CENTAR VODNJANSKA 80 300 EUR
Në fillim