Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 73m2 2TERASA 1-KAT DEBAR MAALO ITNO

1 100 EUR

Shitet nga: MARINELA 20 Gush 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
SE PRODAVA STAN OD 73-m2 2-TERASA 1-KAT DEBAR MALO CENA PO DOGOVOR ZA PO VEKE INFO TEL-075-309-418
MARINELA
075-309-418
Leaflet
Në fillim