Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 73m2 VO CENTAR

0 EUR

Shitet nga: СОЊА 01 Mar 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава трособен стан во Центар,73м2, ПОГОДЕН И ЗА КАНЦЕЛАРИИ, со имотен лист, парно, подрум 14м2; Цена по договор
СОЊА
070 200 234
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione