Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN OD 80m2 + 50m2 DVOR

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: kapitol inzenering 10 Dhj 13:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан на Приземје од 80м2 со 50м2 дворно место кое следува гратис! Станот е со одличен распоред со три спални и две купатила. Спалните имаат Северна ориентација, додека терасата и дворното место имаат Јужна ориентација.

Објектот е веќе во градба и се наоѓа во строг центар на градот, на ул. ''Тетовска''. Улицата е впечатлива по тоа што е слепа улица, и движењето е ограничено со рампа.

Повеќе информации на:

- 076 234 503 ;

- 076 206 613

kapitolinzenering@gmail.com

www.kapitolinzenering.mk
kapitol inzenering
Станови на најдобро место во градот
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ленинова 7 Tregoje në hartë
076 234503
kapitol inzenering
076 234 503, 076 206 613
Leaflet
Ekskluzivna ponuda vo Karpos 0 МКД
EKSKLUZIVEN deloven prostor vo Centar 0 МКД
Atraktivna lokacija vo blizina na Gradezen 0 ЕУР
NEPOVTORLIVA PONUDA VO STROG CENTAR NA GRADOT 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione