Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Centar Gradski park

85 000 EUR

Shitet nga: Mirce 20 Jan 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo Centar vo neposredna blizina na Gradski park na prizemje od 76m3, terasa 6m3 i podrum 19m3.
Në fillim