Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Centar kaj Bugarska Ambasada

56 000 EUR

Shitet nga: Ksenija 06 Sht 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Станот е помеѓу Бугарска амбасада и Католичка цркава со паркин простор, трисобен (2 спални и дневна соба со кујна и шпаиз) со 2 големи тераси на 3 кат без лифт во стара Воена зграда. Во непосредна близина има и училиште и градинка за деца. Станот има и подрум од 8м2 и не е реновиран.
Ksenija
070 271851
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione