Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Centar odlicna lokacija nova gradba

69 600 EUR

Shitet nga: Aleksandar Gavrovski 17 Pri 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан во центар, позади Универзална во близина на Радио-бран. Западна ориентација, нова градба, лифт, централно греење, паркинг простор. Станот е на 2ри спрат, може да се користи и за фирма.
50 квадрати станбена површина, 4 квадрати тераса, 4 квадрати подрум.
1200 евра за квадрат.
Aleksandar Gavrovski
078 425 516
Në fillim