Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Centar vo blizina na Kala

47 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Sonce Nedviznosti 30 Gush 10:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Stan vo Przino so prekrasen pogled 83 500 ЕУР
Se izdava trosoben stan sproti kulite Rasadnik 250 ЕУР
Se izdava prazen stan pozadi Ramstor 250 ЕУР
Se izdava stan vo Centar kaj Gradska Bolnica 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Agencija Sonce prodava idealen stan za bracen par, studenti vo Debar Malo vo blizina na Kala i soboren Hram.Stanot e vo gradba i ke bide gotov vo juli 2017god , so list za predbelezuvanje .Stanot e so povrsina od 40m2 so edna spalna, balkon na 4 kat od 8kata zgrada so lift .
Cenata e 47000evra so vklucen danok.
Kon tel 070/787-127 070/739-868
Sonce Nedviznosti
Sonce Nedviznosti so svoeto dolgogodisno iskustvo i profesionalen kadar, raboti so stranski klienti i nivnite investicii vo Makedonija,kako i so domasni klienti koi imaat specificni baranja, no i tie koi imaat da ponudat kvalitetni nedviznosti. Najdobar kvalitet za vasite pari!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Dame Gruev No.1-6/9 Tregoje në hartë
077991712 070787127 070739868
https://www.realestatesun.com.mk
Leaflet
Sonce Nedviznosti
Se izdava deloven prostor Karpos 1 260 ЕУР
Se izdava 62m2 sproti Soboren hram,se vkluceno 500 ЕУР
Top evtino stance 28m2 so spalna Tob 2 baraka 120 ЕУР
Se izdava nov stan 54m2 do Klinicki centar 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione