Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Centar vo blizina na VERO Centar

69 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Novgi Moznosti 09 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Se prodava stan vo novogradba vo Centar 2 kat juzna strana vo blizina na Vero centarot
Novgi Moznosti
078210405
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione